SEO službys výsledky díky prioritizaci

CHCI LEPŠÍ SEO PRO SVŮJ WEB
SEO služby

Pečlivě provedené SEO s jasným sprintem k výsledkům. Vždy stavím SEO projekty tak, aby vydělávaly a dlouhodobě rostly. Chápu však, že chcete brzy vidět výsledky naší případné spolupráce. Podle toho tedy jednotlivé části projektu prioritizuji a tlačím celý tým k výsledkům. 

První měsíc spolupráce dáme vašemu projektu sprint, který potřebuje. SEO díky tomu nabere rychlost a vy uvidíte brzy výsledky. 

Přečtěte si, jak poskytujeme naše SEO služby a jak vám můžeme pomoci.

SEO služby, na kterých stavíme

  • Analýza klíčových slov
  • SEO copywriting
  • On-page faktory
  • Off-page faktory webu
  • Kontinuální SEO projekty

Lepší SEO v 5 krocích

  1. Napíšete nám poptávku nebo nám zavoláte? Domlouváme se na online callu nebo schůzce.
  2. Na schůzce si povíme specifika vašeho oboru, seznamujeme se s vašimi očekáváními a odhadujeme, zdali je SEO ideální volbou. Poté pokračujeme analýzou webu, kde sledujeme řadu věcí.
  3. Na jakém redakčním systému funguje?
  4. Na jaká klíčová slova se už teď umisťujete?
  5. Popř. je web zcela nový a na své první výsledky teprve čeká? 

Struktura webu

Ať už se jedná o e-shop nebo stránku, která má za úkol sbírat leady, v této službě nás zajímá informační struktura. Jaké členění na webu návštěvník nalezne, jaká témata máte již obsažená a popř. jak bychom mohli obsah rozšířit. Pokud teprve plánujete nebo spouštíte nový web, pak začínáme analýzou klíčových slov.

U nových webů je zpravidla doba pro první výsledky o něco málo delší. Vhodně zvolenou strategií a jednoduchou prioritizací se ovšem za vás porveme o co nejrychlejší výsledky.

Analýza klíčových slov

V úvodu si děláme, hlavně pro své účely, rychlou analýza klíčových slov, kterou následně doplňujeme do podrobné analýzy, kde naleznete vše důležité. Jedná se o zcela nejdůležitější službu v rámci SEO. Analýza klíčových slov primárně řekne, na jaká klíčová slova se budeme soustředit. Současně nám pomůže lépe doplnit strukturu webu a určí, jaké podstránky je potřeba vylepšit a co v nich má přesně zaznít.

Stanovení akčních kroků a týmová spolupráce

Platíte nás za práci. Ne za nekonečné kreslení strategie a neustálé analyzování. Na základě analýzy webu a analýzy klíčových slov tedy pokračujeme praxí a prováděním konkrétních kroků. Na SEO disponujeme celým týmem, který si práci rozdělí a provádí všechny potřebné kroky.

Psaní textů pro lepší výsledky v SEO

Dle analýzy klíčových slov vytváříme jednotlivé texty na webu. Začínáme prioritně meta značkami title a description. Pokračujeme nadpisy, popisky a delšími texty. V návaznosti na rozpočet, expertízu a charakter oboru určujeme, kdo bude váš copywriter. Zdali někdo interní od vás, jeden z našich dvorních copywriterů nebo najatý externí copywriter, který rozumí vašemu oboru. 

On-page faktory webu

Většina prvních kroků se vždy soustředí na tzv. on-page faktory webu. Jedná se o vše, co můžeme v rámci SEO na webu ovlivnit a co nám pomůže pro lepší výsledky v rámci optimalizace. Prioritu vždy mají: celkové pojetí webu, splnění očekávání návštěvníků, titles, descriptions, nadpisy, nové podstránky atd. 

Off-page faktory webu

Provádíme analýzu zpětných odkazů a stavíme strategii, která bude kontinuálně zvyšovat popularitu webu. 

Kontinuální SEO projekty

U velké části webů je potřeba o SEO pečovat kontinuálně a dlouhodobě. Pokud vás přesvědčíme v prvních měsících a nemáte zcela jednoduchou situaci, pak pokračujeme v kontinuální péči o web. Pomáháme vám navíc zlepšovat konverzní poměr webu a zlepšujeme nejen SEO, ale usilujeme i o celkový lepší dojem z webové stránky. Pro kontinuální SEO péči je vyhrazen stabilní čas v týmu.

Cenu za SEO počítáme dle hodinové sazby.

Kdo řídí SEO projekty?

Všechny SEO projekty řídí Vlastimil Pěchouček, seniorní SEO konzultant a majitel Pdigital. Vlastimil a jeho SEO tým posouvá e-shopy i leadové weby na vyšší návštěvnost a vyšší konverzní poměr. 

Děláme SEO pro firmy z Plzně a okolí, stejně tak i SEO pro firmy z Prahy a okolí.

Případové studie

Případová studie: SEO PRO SHOPTET - JAK JSME ZVEDLI TRŽBY Z ORGANICKÉHO VYHLEDÁVÁNÍ O 62 %
Případová studie: LOKÁLNÍ SEO PRO DESIGNOVOU KANCELÁŘSKOU BUDOVU, COWORKING A VIRTUÁLNÍ SÍDLO FIREM
Případová studie: SEO PRO ESHOP S OKNY A DVEŘMI

Kde se s námi potkáte:

Když děláme SEO pro Plzeň:
Pdigital s.r.o.
Rubešova 581/4
Plzeň, 326 00
Když děláme SEO pro Prahu:
Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5-Smíchov, 150 00

Získejte nezávaznou
SEO analýzu zdarma

Poptat analýzu